פורט נוקס מערכות אבטחה

ההבדל בין אזעקה היקיפית לאזעקה פנימית

קיימות שתי גישות בתכנון מערכות אבטחה, הגישה הראשונה היא להקיף את הבית (במקרה של בית פרטי עם גינה) בגלאי אדם המותאמים לגילוי ממשקל של כ40 קילו על מנת למנוע אזעקות שווא כתוצאה מבעלי חיים . שיטה זו הינה שיטה מומלצת משום שעצם התקנת הגלאים סביב הבית ניתן לדרוך את מערכת האזעקה בזמן שבני הבית נמצאים בתוך הבית והפעילות בבית ממשיכה להתנהל כסדרה ללא חשש מהפעלת צופרי ההזעקה עקב תזוזה בתוך הבית. שיטה זו מומלצת בנוסף לכך שכן גילוי הפורצים יהיה מוקדם מחוץ לבית עוד לפני שהספיקו לפרוץ. 

בשיטת ההגנה ההיקפית עושים שימוש בגלאים מיוחדים המתאימים עצמם לתנאי האקלים השוררים מחוץ לבית, גלאים אלו יודעים לנתח את התנועות בשטח ולהתעלם מבעלי חיים או צמחים הנמצאים בשטח המאובטח.

השיטה השנייה הינה שיטת ההגנה הפנימית, לפי שיטה זו גלאי המערכת פרוסים בנקודות אסטרטגיות בבית למשל מול פתחים ומסדרונות בהם הפורצים צפויים לעבור בזמן הפריצה ולהפעיל את גלאי האזעקה. יתרון השיטה הוא בחיסכון כספי ואפס אזעקות שווא אך החיסרון בשיטה זו היא חוסר היכולת לדרוך את מערכת האזעקה כשהולכים לישון.

בשילוב שתי שיטות פריסת הגלאים נוכל להשיג הגנה כפולה לבית ולגינה .

בחברת פורט נוקס לקוחותינו מקבלים יחס אישי ובחינה יסודית של שטח הבית כך מערכת האזעקה מותאמת כמו כפפה ליד הלקוח .

אנו שמים דגש על תכנון מדויק של המערכת למניעת אזעקות שווא שבסופו של דבר יגרמו ללקוח להפסיק לדרוך את האזעקה ולחשוף עצמו לפריצה.

המערכת מתוכננת בחשיבה "מחוץ לקופסה" וכל התקנה שונה מלקוח ללקוח על מנת שלא ליצור תבנית התקנה קבועה שתזוהה ע"י הפורצים. 

ניתן לשלב במערכת מצלמות נסתרות על מנת לאפשר ללקוח לאמת את האזעקה וליצור תיעוד במקרה הצורך